תפריט
 

יחסי ציבור

כל עסק או חברה ואף אנשים פרטיים שרוצים להצליח בתחומם על פני מתחרים צריכים איש יחסי ציבור או חברת יחסי ציבור אשר תדאג להם לכל הקשור לפרסום והשפעה על הציבור. החברה תעלה את החשיפה למותג או לאותו אדם ותדאג לפרסם אותו בשלל פלטפורמות. בנוסף, היא תדאג לעלאת המוניטין של אותו גוף או אדם בעיני הציבור. בחברות יחסי ציבור משתמשים חברות ואנשים בתחומים רבים כגון עסקים, פוליטיקה, בידור, אתרי אינטרנט ואפליקציות ועוד... 

השירותים שלנו

בין שירותי החברה כחלק משירות יחסי הציבור שאנחנו מספקים

  • הודעות לעיתונות - גם בתור פרסומים "אורגניים" במדורים השונים וגם בתור פרסומות ממומנות וכתבות שיווקיות בעיתונות המודפסת ובערוצי הטלוויזיה.
  • הזמנת אנשים בעלי עניין כדוגמת ידוענים לאירועי השקה על מנת לעורר את החשיפה למותג וליצור רושם של יוקרתיות ופופולריות בקרב אותה אוכלוסיה.
  • פרסום ברחבי האינטרנט, יצירת עניין ושיח ברשתות החברתיות. פרסום זה יכו להיעשות באמצעות מגוון אמצעים כולל כתבות ממומנות, קידום בגוגל, טוקבקים ממומנים ועוד שלל שיטות.
  • ניהול משברים - ייעוץ והכוונה במקרים של משברים וצמצום פגיעה בשמו הטוב של הארגון או האדם. כחלק מזה עבודת ניהול מוניטין באינטרנט מתבצעת עבודת העלמת תוצאות שליליות בגוגל באמצעות קידום תוצאות חיוביות.
  • ועוד...

למה דווקא אנחנו?

כשרוצים לבצע עבודה חשובה כמו עבודת יחסי ציבור, חייבים לעשות זאת דרך המקצוענים ביותר. חברת "לב" יחסי ציבור מתמחה במתן שירותי יחסי ציבור וניהול מוניטין ובעלת ניסיון רב בתחום זה. יחסי ציבור - עושים אצל "לב" יחסי ציבור. 

יצירת קשר