תפריט
 

ניהול אמנים ובוקינג

ניהול אמנים זה תפקיד שצריך לקחת בכובד ראש. אמן מסתמך על מי שמנהל אותו כדי שימנף אותו קדימה ויעזור לו לפתח את הקריירה. עבור אמנים, צעד אחד לא נכון עלול לא רק להשאיר אותם במקום אלא ממש לקחת אותם אחורה ולהרוס קריירה שלמה, ולכן צריך לבחור חברת ניהול אמנים שיודעת היטב מה היא עושה ובעלת ניסיון רב, קשרים ויכולות גבוהות מאוד שיעזרו לאמן לכבוש את היעדים והפסגות אליהם הוא שואף.

מה כלול בניהול אמנים ובוקינג?

ניהול אמנים מתאים לסוגים רבים של אמנים - שחקנים, זמרים, סטנדאפיסטים ואנשי בידור וכל אמן שרוצה לשרוד בתעשיית הבידור בישראל. מנהלי אמנים ידאגו לסדר להם הופעות ולארגן הופעות מטעמם כולל מכירת כרטיסים, שיווק, ניהול מוניטין ועוד. בנוסף, ידאגו לנהל עבורם דפים רשמיים ברשתות החברתיות, לנהל ערוץ יוטיוב ולשווק את האמן במרחב הדיגיטלי.

שירותים נוספים עבור האמן יינתנו בהתאם למקצוע שלו - עבור שחקנים ידאגו לאודישנים ולהזדמנויות שונות, הזמנות להשקות ועוד... עבור סטנדפיסטים וזמרים יהיה צורך בארגון הופעות וגגים נוספים. עבור זמרים יש עבודה נוספת של דאגה לאנשי מקצוע להקלטה והפקה של אלבומים וסינגלים ובמידת הצורך גם קליפים ליוטיוב ודחיפה של האמן אל המיינסטרים בערוצי הטלוויזיה, תכניות בידור, מוסיקה ובוקר. 

יצירת קשר